O nas

             Firma Golden-Garden powstała w 2011 roku w Przasnyszu założona przez Piotra i Marzenę Rudzińskich.

         Głównym celem tej działalności było i jest wykonywanie wszelakich usług związanych z ogrodnictwem oraz architekturą krajobrazu. Jesteśmy niewielką rodzinną firmą działającą na terenie Przasnysza i jego najbliższych okolic. Początki naszej przygody z ogrodnictwem sięgają roku 2006r. gdzie pod nazwą ,,Olgrud’’ zajmowaliśmy  szkółkarstwem oraz sprzedażą detaliczną i hurtową roślin ozdobnych . Firma Golden Garden jest jej rozszerzoną kontynuacją. Obecnie staramy się powiększać asortyment roślinny by zaspokoić potrzeby naszych coraz liczniejszych klientów. Zapraszamy do odwiedzania szkółki, która mieści się w miejscowości Żbiki 47 ok 12 km od Przasnysza.  

     

Ważną częścią naszej działalności  jest wykonywanie usług projektowania i zagospodarowywania oraz pielęgnacji terenów zielonych.

Staramy się łączyć teorię z praktyką. 

      Projektowaniem, przygotowaniem zadań do realizacji oraz doborem roślinności zajmuje się Marzena:  Absolwentka Wyższej Szkoły Administracji Publicznej w Ostrołęce, Wyższej Szkoły im. Pawła Włodkowica w Płocku,na kierunku Administracji-gdzie uzyskała tytuł magistra,   obecnie studentka 3 roku Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie  na wydziale Architektury Krajobrazu .

         Zaopatrzeniem w niezbędny towar oraz samą realizacją zajmuje się Piotr posiadający przeszło 10 letnie doświadczenie w branży ogrodniczej oraz szereg szkoleń potwierdzonych certyfikatami:

- Kurs projektowania ogrodów 2008 r,                                                                                           

- Szkolenie z zakresu: projektowania i montażu automatycznych systemów nawadniających firmy K-Rain 2011r,

- Szkolenie z zakresu: zagospodarowania wody deszczowej 2014r  

- Szkolenie: typ traw- ich budowa i zastosowanie, wysiew nasion, pielęgnacja trawnika, choroby traw 2014r                                      

Atutem naszej firmy jest jakość  i profesjonalizm. Podnosimy swoją wiedzę i kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach, sympozjach oraz wystawach przedstawiających najnowsze trendy w architekturze krajobrazu, używamy sprzętu oraz maszyn renomowanych firm, staramy się dobierać pracowników o odpowiednich kwalifikacjach, odpowiedzialnych o wysokiej kulturze osobistej. Do naszych realizacji wykorzystujemy rośliny pochodzące w znacznym procencie z naszej szkółki.

                 Współpracujemy również z renomowanymi polskimi producentami w dużej części należącymi do Związku Szkółkarzy Polskich. Dzięki temu jesteśmy w stanie udzielić nawet dwuletniej gwarancji na nasze usługi.  

               Nasza rodzinna firma nie jest nastawiona na szybki zysk, a na systematyczny rozwój zapewniający stałe podnoszenie jakości usług, aby sprostać najtrudniejszym zadaniom i najbardziej wymagającym klientom. Staramy się dostosować do potrzeb rynku, powiększać zakres i jakość naszych usług.

 Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć gdzie wybraliśmy najciekawsze nasze realizacje.